Mezar Çiçeklendirme

Mezar Çiçeklendirme

Mezar çiçeklendirme bu sektörde deneyimli olarak yaptığımız peyzaj çalışmalarındandır. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren peyzaj mimarımızla birlikte mezar ziyareti yapılarak istediğiniz hizmetler üzerinde konuşulur. Mezar toprağının yapısı ve durumu incelendikten sonra mezarda istenen çalışmalara başlanılır.   

Mezar çiçeklendirme işlemleri dilediğiniz şekilde gerçekleştirilir. Müşterilerimiz eğer isterse bizim tasarımlarımızdan birini de seçebilir. Tüm işlemler başlangıçta konuşulduğu şekilde gerçekleştirilir. Peyzaj işlemlerimizin her aşaması müşterilerimize görsel olarak iletilir. Böylece mezarlık ziyaretlerinizde sizlere hoş ve huzur dolu maneviyat hissettirilir.

Mezar Çiçeklendirme Aşaması

Mezar çiçeklendirme uygulaması yapıldığında mezar üzerindeki otlar ve taşlar temizlenir. Ardından toprak havalandırılarak kabartılır ve bitki ekme işlemi başlar. Bu aşamalar sırasıyla yapılır ve sizlere iletilir. Özel olarak istenen bitki türleri toprak eklemesi yapılarak dikilir. Özel olarak yurtdışından gelen teknoloji ile Türkiye de ilk olarak basınçlı mezar temizleme hizmeti vermekteyiz.

 Mezar çiçeklendirme işlemlerinin yanı sıra temizlik işlemlerinde de firma olarak dikkatli çalışmaktayız. Kimyasal maddeler kullanılarak yapılan mezar temizlik işlemleri toprağa, mezar mermerine ve taşına zarar vermektedir. Bu nedenle zamanla mermerde tahribat ve bozulmalar görülür. Mezar temizlik işlerinde kullandığımız basınçlı su sayesinde bu zararların ve bozulmaların önüne geçiyoruz.

 Mezar çiçeklendirme işlemlerine ek olarak mezarın tamamının temizlenmesi ilk günkü gibi temiz ve yeni görünmesi sizlere de huzur verecektir. Dilediğiniz bitki ve çiçeğin mezar üzerine toprak eklenerek yapılması, mezar taşının, mermeriniz çevresinin temizlenmesi ve yapılacak tüm işlemlerin en iyi şekilde yapılması gönüllerinize rahatlık ve huzur verecektir.

Mezar çiçeklendirme ve tüm mezar işleri konusunda çalışan bir firma olarak, insanların bakımsız ve otlarla çevrili mezarlara yönelik düşüncesi, mezarda yatan kişinin hiçbir yakınının ve ziyaretçisinin olmadığı düşüncesidir. Mezarın otlarla, böceklerle kaplı olması, zor fark edilmesi de herkes gibi bizleri de derinden üzmektedir. Firma olarak çalışmalarımız da maneviyata da önem vermekteyiz.

Hizmetlerimiz

Mezar çiçeklendirme hizmetlerimiz her geçen gün çok daha güzel ve görsel şekildedir. Müşterilerimizin dilediği gibi mezar çiçeklendirmesi yaparken uygun fiyat seçenekleri ve taksitlendirme yapıyoruz. Tüm mezar işlerine yönelik hizmetler için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.