Mezar Yenileme

Mezar Yenileme

Mezar yenileme firmamızın özenle gerçekleştirdiği işlemlerdendir. Eski siyahlaşmış mermerler, yazısı silinmiş baş taşlarını sizlerin isteği üzerine yepyeni yapıyoruz. Uzun süre bakım yapılmamış, kararmış mermerleri ilk günkü beyazlığına getiriyoruz. Bizimle iletişime geçerek mezarın resmini ve istediğiniz işlemlerin görsellerini bilgisayar ortamında yaparak sizlere resmini atıyoruz. Böylece firmamıza kadar zahmet etmeden oturduğunuz yerden hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Mezar Yenileme İşlemleri

Mezar yenileme müşterilerimizin talebi üzerine sıklıkla yaptığımız çalışmalardandır. Özellikle mezarın genel olarak yenilenmesi daha çok eski mezarlara uygulanmaktadır. Firmamızın mezar yenileme konusunda yasal tüm sorumluluklarını yerine getirmektedir.  Mezar yenileme konusunda müşterilerimizin diledikleri gibi işlemler yaptığımız gibi mezarı görerek de yapılması gereken işleri sayıyoruz.

 

Mezar yenileme işlemlerini oturduğunuz yerden bizlere internet aracılığıyla mezarın resmini atarak da bilgi alabilirsiniz. Mezar görselini inceleyerek yapılması gereken tüm işlemleri sizlere sırasıyla bildiriyoruz. Ayrıca inceleme yapmadan önce fiyat bilgisi vermiyoruz. Sıklıkla yaptığımız mezar işlemleri şöyledir;

  • Hiç yapılmamış mezarları mermer ve çeşitli şekilde malzemelerle tasarım yapmak
  • Mezar toprağında çökme varsa ekleme toprak yaparak seviyeyi yükseltmek
  • Varsa mermerleri yenilemek ve temizlemek
  • Mezarı yabani otlardan arındırıp çiçek dikmek
  • Mezar taşında ki yazıları yenilemek şeklinde birçok işlem yapılmaktadır.

Mezar yenileme işlemleri bu maddelerin haricinde de çok fazladır. Peyzaj mimarımız tarafından dilediğiniz şekilde tasarlanan mezarlar görselliğiyle ve bakımıyla sizlere huzur verecektir. Bakımlı mezarlar, her zaman ölen kişilerin yakınlarının, kişiyi unutmadığını vefalı olduğunu gösterir. Nerede otlar ve böcekler içinde kaybolmuş bir mezar görülse gönülden hüzün hissederiz. Mezarı temizleyen, otlardan arındıran bir tek ziyaretçisinin olmadığını düşünürüz. Firmamız mezar yenileme işlemlerinin yanı sıra sizlerin yerine mezarların bakımını ve temizliğini de düzenli olarak yerine getirmektedir.

Hizmetlerimiz

Mezar yenileme hizmetlerimiz günden güne gelişmektedir. Pratik ve özenli bir şekilde yaptığımız işlemler uygun fiyatlardadır. Firmamız özenli çalışmaları sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir. Mezar işlemlerine yönelik tüm görselleri ve ayrıntıları web adresimizden inceleyebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız içerikler sıklıkla gerçekleştirdiğimiz işlerimizdir. Mezar yenileme işlerine ait tüm ayrıntıları firmamızdan öğrenebilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye hazırız.